Prečo naša firma vznikla?

Svet IT sa skladá z množstva súčastí, ktoré je pre firmy náročné sledovať. Náš príbeh začal vznikať práve preto, lebo sme cítili potrebu robiť funkčné a efektívne veci. Pomáhať firmám vyladiť ich IT tak, aby všetko fungovalo, ako má. Videli sme, že dodávka IT častokrát fungovala neefektívne. Táto neefektivita nám dala možnosť ukázať klientom, že sa to dá aj inak. Vieme, že naši partneri chcú v prvom rade dobré výsledky. A preto sme tu.
Stávame sa totiž vašou pravou rukou v IT.

Prečo by ste si nás mali vybrať?

Mať vo firme kompletné IT oddelenie je zväčša drahé. Je lepšie to nechať na nás. Šetríme váš čas, peniaze a prinášame vám relevantné know-how. Náš osobný prístup a kvalita práce vás presvedčí, že ste si vybrali dobre. Sme oficiálnym partnerom lídrov v IT, spoločností SMARTBEAR a DYNATRACE. Vďaka tomu vám ponúkame najmodernejšie svetové technológie. Naše služby ponúkame nielen ako project-as-a-service, ale radi vám poskytneme aj priamo našich špecialistov.

Dobrý tím je základ našej firmy

Veríme, že dobrú IT firmu tvoria schopní odborníci, ktorí svojim klientom vedia poradiť a zabezpečiť im prvotriednu starostlivosť v oblasti testingu. Pracovať v tíme je pre nás dôležité, preto neustále pracujeme na tom, aby sa u nás naši kolegovia cítili dobre a vedeli, že to, čo robia, je dôležité.

NAŠA MISIA & VÍZIA

Snažíme sa pozerať ďaleko vopred, iba vtedy nás nič nezaskočí.

Misia, na ktorú sme sa spolu s našimi kolegami podujali, je jasná: zabrániť tomu, aby softvér obsahoval chyby a tak znemožnil ľuďom jeho používanie. Aby sme toto dosiahli, spolupracujeme s profesionálmi, ktorí si všimnú aj tú najlepšie schovanú chybu. Chceme, aby ste si mohli byť istí, že váš softvér alebo aplikácia budú fungovať správne.

Naša vízia do budúcna je jasná. Zlepšovať sa v každej oblasti, pravidelne sa školiť, aby nás nič nezaskočilo, ale aj využívať najmodernejšie technológie je to, na čo dávame maximálnu prioritu. Iba tak vieme zabezpečiť kontinuálnu a neustále sa zvyšujúcu kvalitu našej práce.

Stojíme na pevných pilieroch, pričom využívame starostlivo zdokonaľované know-how nášho tímu, a to už od roku 2013.
PARTNERI
KONTAKT
AAS Slovakia s.r.o.
Kalinčiakova 27
831 04 Bratislava

+421 220 620 621
+421 915 110 948
info@aas-slovakia.sk