TESTING

V rámci testingu softvéru sa postaráme o Quality Assurance, automatizáciu a performance testing. Budete si tak môcť byť istí, že váš softvér alebo iné riešenie funguje tak, ako má.

VÝVOJ

Potrebujete vyvinúť celkom nový softvér, ktorý bude pokrývať vaše aktuálne potreby, alebo doplniť váš existujúci softvér? Naša spoločnosť je pripravená pomôcť špecialistami v oblasti programovacích jazykov Java, .NET, Python a PHP. Samozrejmosťou je 100 % dôraz na kvalitu výsledného softvéru.

BODYSHOP

Ak potrebujete špičkových IT špecialistov na konkrétny projekt alebo na určité časové obdobie, naši profesionálne vyškolení špecialisti sú vám k dispozícii.

ŠKOLENIA

Usporiadame pre vás relevantné školenia zamerané na špecializáciu v oblasti testingu, technické školenia ku konkrétnym programovacím jazykom, koučingové a manažmentové školenia, ale aj certifikačné školenia ISTQB.

ANALÝZA

Naši analytici vám podajú pomocnú ruku pri nevhodnom alebo neefektívnom softvéri a navrhnú správne riešenia. Naše analýzy vykonávame tak, aby sme systém do čo najväčšej miery prispôsobili vašim zamestnancom, nie opačne. Vaše procesy sú v tomto prípade najdôležitejšie.

PROJEKTY

Naše skúsenosti nevyužívame iba pri testingu a vývoji softvéru, ale aj pri riadení IT projektov. Všetky procesy, ktoré je potrebné riadiť, zabezpečíme za vás. Pre vás to znamená aj ďalšiu úsporu nákladov, keďže nemusíte zamestnávať projektových manažérov.
PARTNERI
KONTAKT
AAS Slovakia s.r.o.
Kalinčiakova 27
831 04 Bratislava

+421 220 620 621
+421 915 110 948
info@aas-slovakia.sk